Lotnik pokonany

Zwycięska seria trwa. Po wygranych z Pelikanem Niechanowo i Huraganem Pobiedziska przyszedł czas na kolejnego przeciwnika. W sobotnim meczu z Lotnikiem 1997 Poznań wygrywamy 6:3.
Dobrą skutecznością popisuje się kapitan z tego meczu Igor, który po 3 spotkaniach ma na koncie już 9 bramek. Na słowa pochwały zasługują wszyscy chłopacy, którzy mieli przyjemność zagrać w meczach, ponieważ każdy z nich dołożył cegiełkę do tych sukcesów. Pozostaje tylko dalej ciężko trenować!

W przyszłym tygodniu kolejny trudny pojedynek na wyjeździe z Liderem Swarzędz.

W spotkaniu tym wystąpili:

FRANKOWSKI Mikołaj (bramkarz). MIŚKIEWICZ Bartosz (bramkarz) - DRZAŻDZYŃSKI Igor, GONERKA Jakub, GROMADZKI Szymon, HAREMZA Dominik, KOSSAKOWSKI Arkadiusz, KRUPA Mateusz, KUJAWSKI Mikołaj, NOWAKOWSKI Dawid, REWERS Oliwier, SEKULSKI Mikołaj, SPLIS Kacper, SZALATY Krzysztof, ŚWIATŁOWSKI Tomasz, TRZASKAWKA Gracjan

Czas gry: 2x25'

Bramki:
1:0 8' DRZAŻDZYŃSKI Igor (asysta KRUPA Mateusz)
2:0 22' DRZAŻDZYŃSKI Igor (asysta SEKULSKI Mikołaj)
3:0 23' DRZAŻDZYŃSKI Igor
4:0 26' ŚWIATŁOWSKI Tomasz (asysta SEKULSKI Mikołaj)
4:1 32'
5:1 34' KRUPA Mateusz (asysta SEKULSKI Mikołaj)
5:2 42'
5:3 46'