Wygrana po pierwszej połowie.

Upalna niedziela 28.05.2017 była dniem rozegrania 8 kolejki III ligi okręgowej E1 "M". W Poznaniu na boisku przy Cytadeli rozegraliśmy mecz z Poznańską 13 Poznań. Mimo trudów pogody bardzo dobrze weszliśmy w to spotkanie, po raz kolejny prowadząc już po kilkudziesięciu sekundach! Wszystkie akcje w pierwszej połowie właściwie nam wychodziły, więc po 18 minutach prowadziliśmy już 5:0. Jak się okazało na tym skończyło się nasze strzelanie mimo, że tworzyliśmy kolejne bardzo dobre sytuacje. Brakowało jak zwykle skuteczności. Po 20 minutach wkradło się troszkę zamieszania, bo po chaotycznym wybijaniu piłki ta w końcu wpadła do naszej bramki, a chwilę później po kolejnym błędzie było 5:2.

Druga połowa to składne akcje obu drużyn bez dobrego wykończenia. Zabrakło już sił w tak niekorzystnej do gry pogodzie.

1' 1:0 Filip Olejniczak (asysta Igor Drzażdzyński)
7' 2:0 Mikołaj Sekulski
8' 3:0 Igor Drzażdzyński (asysta Mikołaj Sekulski)
14' 4:0 Oliwier Niklas (karny)
18' 5:0 Oliwier Niklas

Drzażdzyński Igor (kapitan), Frankowski Mikołaj (bramkarz), Gorczyński Michał, Jankowski Daniel, Kośmicki Karol, Krupa Mateusz, Kujawski Mikołaj, Matuszak Alex, Niklas Oliwier, Olejniczak Filip, Rewers Oliwier, Sekulski Mikołaj, Szalaty Krzysztof, Trzaskawka Gracjan

Mecz 2x25', 6+1 bramkarz.

Pozostałe spotkania:
AVIA Kamionki 2:8 Orlik Poznań
Kotwica Kórnik 3:1 Lider Swarzędz

Następne spotkanie w sobotę 3 czerwca na orliku Winiary z Orlikiem Poznań. Start godzina 16:00!