Wygrana z Orlikiem Poznań

Bardzo cenne zwycięstwo w słoneczne sobotnie popołudnie 30 września. Zespół rocznika 2006 w 5 kolejce spotkań II ligi okręgowej młodzika zdobył 13 punkt. Pierwsza połowa spotkania z Orlikiem Poznań była bardzo wyrównana i toczyła się głównie w środkowej strefie boiska. Częste zagrania prostopadłe nie przyniosły żadnych bramek i na przerwę schodziliśmy z bezbramkowym remisem.
Druga część spotkania to już nasza wyraźna dominacja. Chłopacy wyraźnie zdeterminowani szukali okazji do zdobycia bramki na wiele sposobów. Jednak pierwszy gol padł dopiero w 52 minucie. Po wysokim przechwycie Oliwiera Niklasa akcję rozegrali Mikołaj Sekulski z Igorem Drzażdzyńskim, a bramkę strzelił Igor Grzeszczak. To nas jeszcze bardziej zmotywowało i 2 minuty później było już 2:0. Mikołaj Sekulski strzelił gola głową wyprzedzając bramkarza. Kilka sekund później na 3:0 kolejną bramkę strzelił Mikołaj dobijając strzał Igora Grzeszczaka. Strzelaninę w 56 minucie skończył Oliwier Niklas po indywidualnej akcji.

Cały mecz do obejrzenia:
I połowa:

II połowa:

MKS Mieszko Gniezno 4:0 (0:0) Orlik Poznań

52' 1:0 Igor Grzeszczak (Igor Drzażdzyński)
54' 2:0 Mikołaj Sekulski (Igor Drzażdzyński)
55' 3:0 Mikołaj Sekulski (Igor Grzeszczak)
56' 4:0 Oliwier Niklas

Zagrali:
Dolniak Olaf, Drzażdzyński Igor (kapitan), Frankowski Mikołaj (bramkarz), Gramza Oliwier, Grzeszczak Igor, Jankowski Daniel, Kośmicki Karol, Kujawski Mikołaj, Niklas Oliwier, Nowakowski Dawid, Olejniczak Filip, Rewers Oliwier, Sekulski Mikołaj, Splis Kacper, Szalaty Krzysztof, Światłowski Tomasz, Trzaskawka Gracjan

Mecz 2x30', 8+1.