Zwycięstwo w środku tygodnia!

Środa 17 maja była dniem rozegrania 7 kolejki ligowej orlika E1. O godzinie 18:30 podejmowaliśmy vice-lidera Kotwicę Kórnik. Podobnie jak w pierwszym meczu szybko zdobyliśmy bramkę dalej kontrolując przebieg spotkania. Dobrze rozgrywająca piłkę od bramkarza drużyna Kotwicy nie mogła sobie poradzić z wysoko ustawionymi zawodnikami Mieszka, dzięki temu po kilku przechwytach mieliśmy swoje sytuacje. W pierwszej połowie to goście próbowali więcej wymieniać podania jednak gospodarze bardzo dobrze spisywali się w obronie.
Pierwsza połowa to nasze prowadzenie 3:1. Kolejną znów zaczęliśmy od mocnego uderzenia. W 30 sekundzie po gwizdku rozpoczynającym drugą część spotkania prowadziliśmy już 4:1. Spotkanie zakończyło się naszą wygraną 6:2 i powiększyliśmy przewagę w tabeli do 4 punktów.

2' 1:0 Oliwier Niklas
5' 2:0 Filip Olejniczak
21' 3:1 Mikołaj Sekulski
26' 4:1 Oliwier Niklas
32' 5:1 Igor Drzażdzyński (asysta Mikołaj Sekulski)
45' 6:2 Igor Drzażdzyński (asysta Oliwier Niklas)

Drzażdzyński Igor (kapitan), Frankowski Mikołaj (bramkarz), Kośmicki Karol, Krupa Mateusz, Kujawski Mikołaj, Niklas Oliwier, Olejniczak Filip, Olszewski Igor, Rewers Oliwier, Sekulski Mikołaj, Szalaty Krzysztof, Trzaskawka Gracjan

Mecz 2x25', 6+1 bramkarz.

Pozostałe spotkania:
Lider Swarzędz 9:0 AVIA Kamionki
Orlik Poznań 6:3 Poznańska 13 Poznań

Kolejnym naszym przeciwnikiem w niedzielę 28 maja (godzina 10:00) będzie Poznańska 13 Poznań. Mecz zostanie rozegrany w Poznaniu - Stare Miasto, Armii Krajowej.