Aktywny weekend za nami

Weekend 8-9.10.2016 mimo braku meczu ligowego rocznik 2006 spędził bardzo aktywnie.

Najpierw w sobotę razem z rodzicami spotkaliśmy się na orliku gdzie przez 2 godziny rozegraliśmy kilkanaście 7 minutowych meczyków. Jednak to nie wyniki były ważne tego dnia, a wspólna zabawa z rodzicami! Osobą przybyłym dziękujemy i liczymy, że kolejny taki event zgromadzi jeszcze więcej chętnych.

Galeria ze zdjęciami: http://mieszkogniezno2006.futbolowo.pl/gallery/33422

Niedziela była już sprawdzianem dla osób, które przez cały tydzień z zaangażowaniem trenowały. O godzinie 11:00 rozpoczął się nasz pierwszy sparing na dużym boisku gdzie 9 na 9 zagraliśmy z rocznikiem 2005 Trenera Tomka Zakrzewskiego.
Na pewno nikt nie może narzekać na małą ilość gry, ponieważ każdy z 19 obecnych zawodników zagrał po około 50 minut tego sparingu! W sumie zagraliśmy 4x25' z ostatnią dłuższą częścią.
Wynik 2:9 (0:0, 1:3, 0:3, 1:3). Pierwsza bramka stracona dopiero w 31'. Gole dla nas strzelali Gracjan Trzaskawka (1:2) po indywidualnej akcji oraz Alex Matuszak (2:8) po asyście Daniela Jankowskiego.

Powiązana galeria: