Podsumowanie rundy jesiennej II ligi młodzika D2

Minęły 2 tygodnie od ostatniego meczu ligowego... więc pora podsumować rundę jesienną młodzików.
Po awansie w sezonie 2016/17 bez żadnej porażki apetyty ciągle rosły. Z 18 spotkań (17 wygranych) bez porażki udało się serię przeciągnąć do 26! Dało to nam 429 dni bez żadnej porażki! Niestety wszystko się kiedyś kończy, tak więc pierwszą rundę II-ligowych zmagań kończymy z 8 zwycięstwami, 1 remisem i 1 porażką na koncie.

Zostajemy mistrzem rundy jesiennej z najskuteczniejszą ofensywą i defensywą. W aż 5 spotkaniach nasi bramkarze (Mikołaj Frankowski i Mikołaj Komisarek) nie dali sobie wbić żadnego gola!

Sezon 2016/2017
18 spotkań - 17 wygranych, 1 remis
116 bramek zdobytych, 32 stracone
Sezon 2017/2018 jesień
10 spotkań - 8 wygranych, 1 remis, 1 porażka
40 bramek zdobytych, 8 straconych

Poniżej przedstawione wszystkie spotkania ligowe z wynikami, składami i strzelcami bramek.

Poznań: II liga okręgowa D2 Młodzik - sezon 2017/2018

03.09.2017 (niedziela 11:00) Sparta Oborniki 1:6 (0:3) MKS Mieszko Gniezno
18' 1:0 Oliwier Niklas
26' 2:0 Igor Drzażdzyński (Oliwier Niklas)
28' 3:0 Oliwier Niklas (Igor Drzażdzyński)
39' 4:0 Filip Olejniczak (Daniel Jankowski)
42' 5:0 Igor Drzażdzyński (Oliwier Niklas)
47' 5:1
51' 6:1 Michał Gorczyński (Mikołaj Sekulski)

Zagrali:
Drzażdzyński Igor (kapitan), Frankowski Mikołaj (bramkarz), Gorczyński Michał, Jankowski Daniel, Kędziora Damian, Komisarek Mikołaj (bramkarz), Kośmicki Karol, Krupa Mateusz, Kujawski Mikołaj, Matuszak Alex, Niklas Oliwier, Nowakowski Dawid, Olejniczak Filip, Rewers Oliwier, Sekulski Mikołaj, Szalaty Krzysztof, Światłowski Tomasz, Trzaskawka Gracjan

09.09.2017 (sobota 10:00) MKS Mieszko Gniezno 4:0 (3:0) Piast Kobylnica
4' 1:0 Filip Olejniczak (Igor Grzeszczak)
9' 2:0 Igor Grzeszczak (Oliwier Niklas)
25' 3:0 Olaf Dolniak (Mateusz Krupa)
58' 4:0 Krzysiek Szalaty

Zagrali:
Dolniak Olaf,Drzażdzyński Igor (kapitan),Frankowski Mikołaj (bramkarz),Gonerka Jakub,Gramza Oliwier,Grzeszczak Igor,Komisarek Mikołaj (bramkarz),Kośmicki Karol,Krupa Mateusz,Kujawski Mikołaj,Matuszak Alex,Niklas Oliwier,Olejniczak Filip,Rewers Oliwier,Sekulski Mikołaj,Szalaty Krzysztof,Splis Kacper,Trzaskawka Gracjan

16.09.2017 (sobota 10:00) Lipno Stęszew 0:6 (0:2) MKS Mieszko Gniezno
8' 1:0 Igor Grzeszczak (Oliwier Niklas)
12' 2:0 Igor Drzażdzyński (Oliwier Niklas)
36' 3:0 Mikołaj Sekulski (Oliwier Niklas)
38' 4:0 Oliwier Niklas (Igor Drzażdzyński)
42' 5:0 Oliwier Niklas (Igor Drzażdzyński)
44' 6:0 Mikołaj Sekulski (Oliwier Niklas)

Zagrali:
Drzażdzyński Igor (kapitan),Frankowski Mikołaj (bramkarz), Gonerka Jakub, Gramza Oliwier, Grzeszczak Igor, Jankowski Daniel, Kędziora Damian, Kośmicki Karol, Kujawski Mikołaj, Matuszak Alex, Niklas Oliwier, Nowakowski Dawid, Olejniczak Filip, Sekulski Mikołaj, Szalaty Krzysztof, Światłowski Tomasz, Trzaskawka Gracjan

23.09.2017 (sobota 11:00) Kotwica Kórnik 2:2(1:0) MKS Mieszko Gniezno
17' 0:1
31' 1:1 Igor Drzażdzyński (Igor Grzeszczak)
43' 2:1 Oliwier Niklas
59' 2:2 karny...

Zagrali:
Dolniak Olaf, Drzażdzyński Igor (kapitan), Frankowski Mikołaj (bramkarz), Gramza Oliwier, Gromadzki Szymon,Grzeszczak Igor, Komisarek Mikołaj (bramkarz), Krupa Mateusz, Matuszak Alex, Niklas Oliwier, Nowakowski Dawid, Olejniczak Filip, Rewers Oliwier, Sekulski Mikołaj, Szalaty Krzysztof,Trzaskawka Gracjan

30.09.2017 (sobota 16:00) MKS Mieszko Gniezno 4:0 (0:0) Orlik Poznań

52' 1:0 Igor Grzeszczak (Igor Drzażdzyński)
54' 2:0 Mikołaj Sekulski (Igor Drzażdzyński)
55' 3:0 Mikołaj Sekulski (Igor Grzeszczak)
56' 4:0 Oliwier Niklas

Zagrali:
Dolniak Olaf, Drzażdzyński Igor (kapitan), Frankowski Mikołaj (bramkarz), Gramza Oliwier, Grzeszczak Igor, Jankowski Daniel, Kośmicki Karol, Kujawski Mikołaj, Niklas Oliwier, Nowakowski Dawid, Olejniczak Filip, Rewers Oliwier, Sekulski Mikołaj, Splis Kacper, Szalaty Krzysztof, Światłowski Tomasz, Trzaskawka Gracjan

15.10.2017 (niedziela 15:00) MKS Mieszko Gniezno 4:1 (1:0) Koziołek Poznań
16' 1:0 Igor Drzażdzyński (Mikołaj Sekulski)
35' 2:0 Oliwier Niklas z karnego
43' 3:0 Igor Grzeszczak (Krzysiek Szalaty)
47' 4:0 Mikołaj Sekulski (Oliwier Niklas)
53' 4:1

Zagrali:
Dolniak Olaf, Drzażdzyński Igor (kapitan), Gonerka Jakub, Gorczyński Michał, Gramza Oliwier, Grzeszczak Igor, Kędziora Damian, Komisarek Mikołaj (bramkarz), Kośmicki Karol, Krupa Mateusz, Kujawski Mikołaj, Niklas Oliwier, Nowakowski Dawid, Rewers Oliwier, Sekulski Mikołaj, Szalaty Krzysztof, Trzaskawka Gracjan

21.10.2017 (sobota 10:00) Wielkopolska Komorniki 1:4 (0:2) MKS Mieszko Gniezno
11' 0:1 Filip Olejniczak
23' 0:2 Igor Drzażdzyński (Igor Grzeszczak)
31' 1:2
43' 1:3 Oliwier Niklas (Filip Olejniczak dośrodkowanie z różnego)
54' 1:4 Filip Olejniczak (bezpośrednio z wolnego)

Zagrali:
Dolniak Olaf, Drzażdzyński Igor (kapitan), Frankowski Mikołaj (bramkarz), Gorczyński Michał, Grzeszczak Igor, Kędziora Damian, Komisarek Mikołaj (bramkarz), Kośmicki Karol, Krupa Mateusz, Matuszak Alex, Niklas Oliwier, Nowakowski Dawid, Olejniczak Filip, Rewers Oliwier, Sekulski Mikołaj, Szalaty Krzysztof, Światłowski Tomasz, Trzaskawka Gracjan

25.10.2017 (środa 18:30) MKS Mieszko Gniezno 5:2 (3:1) Lider Swarzędz
12' 0:1
15' 1:1 Igor Drzażdzyński (Krzysiek Szalaty) głową po rzucie rożnym
17' 2:1 Oliwier Niklas
21' 3:1 Filip Olejniczak (Oliwier Niklas)
38' 4:1 Igor Drzażdzyński (Michał Gorczyński)
40' 5:1 Oliwier Niklas bezpośrednio z wolnego
41' 5:2

Zagrali:
Drzażdzyński Igor (kapitan), Frankowski Mikołaj (bramkarz), Gorczyński Michał, Gramza Oliwier, Grzeszczak Igor, Kędziora Damian, Komisarek Mikołaj (bramkarz), Kośmicki Karol, Krupa Mateusz, Matuszak Alex, Niklas Oliwier, Nowakowski Dawid, Olejniczak Filip, Rewers Oliwier, Sekulski Mikołaj, Szalaty Krzysztof, Światłowski Tomasz, Trzaskawka Gracjan

04.11.2017 (sobota 15:30) Tarnovia Tarnowo Podgórne 1:0 (0:0) MKS Mieszko Gniezno
49' 1:0

Zagrali:
Dolniak Olaf, Drzażdzyński Igor (kapitan), Frankowski Mikołaj(bramkarz), Gonerka Jakub, Gramza Oliwier, Grzeszczak Igor, Komisarek Mikołaj (bramkarz), Kośmicki Karol, Krupa Mateusz, Matuszak Alex, Niklas Oliwier, Nowakowski Dawid, Olejniczak Filip, Rewers Oliwier, Sekulski Mikołaj, Szalaty Krzysztof, Trzaskawka Gracjan

12.11.2017 (niedziela 17:00) MKS Mieszko Gniezno 5:0 (2:0) Poznańska 13 Poznań
13' 1:0 Mikołaj Sekulski (Oliwier Niklas)
29' 2:0 Igor Grzeszczak (Karol Kośmicki)
47' 3:0 Igor Grzeszczak
54' 4:0 Olaf Dolniak (Mikołaj Sekulski)
60' 5:0 Mikołaj Sekulski (Oliwier Niklas)

Zagrali:
Dolniak Olaf, Drzażdzyński Igor (kapitan), Frankowski Mikołaj (bramkarz), Gramza Oliwier, Grzeszczak Igor, Jankowski Daniel, Kędziora Damian, Komisarek Mikołaj (bramkarz), Kośmicki Karol, Krupa Mateusz, Kujawski Mikołaj, Niklas Oliwier, Olejniczak Filip, Rewers Oliwier, Sekulski Mikołaj, Szalaty Krzysztof, Trzaskawka Gracjan

Zawodnicy którzy występowali w lidze:
Dolniak Olaf (7), Drzażdzyński Igor (10), Frankowski Mikołaj (9) [bramkarz], Gonerka Jakub (4), Gorczyński Michał (4), Gramza Oliwier (8), Gromadzki Szymon (1), Grzeszczak Igor (9), Jankowski Daniel (4), Kędziora Damian (6), Komisarek Mikołaj (8) [bramkarz], Kośmicki Karol (9), Krupa Mateusz (8), Kujawski Mikołaj (6), Matuszak Alex (7), Niklas Oliwier (10), Nowakowski Dawid (8), Olejniczak Filip (9), Rewers Oliwier (9), Sekulski Mikołaj (10), Splis Kacper (2), Szalaty Krzysztof (10), Światłowski Tomasz (5), Trzaskawka Gracjan (10).