Wygrana z Liderem i wyjazd do Tarnowa Podgórnego.

Mecz 9 kolejki młodzika D2 odbył się niestandardowo w środę 25 października. Była to pierwsza okazja dla młodych mieszkowców na grę przy sztucznych światłach. Mimo, że codziennie trenuje się na tym boisku to "smak" tego spotkania był zupełnie inny.
MKS Mieszko Gniezno - Lider Swarzędz
Późna pora (18:30) i mroźny wiatr na pewno nie sprzyjały obu drużynom ale to gospodarze od samego początku szukali swoich okazji. Niestety jednak to zawodnicy Lidera Swarzędz cieszyli się z prowadzenia w 12 minucie. Po naszym rzucie rożnych goście wyprowadzili kontratak - niestety my w obronie zostaliśmy 1 na 1 i po udanej akcji przegrywaliśmy 0:1.
Radość przyjezdnych nie trwała długo, bo 3 minuty później do remisu doprowadził Igor Drzażdzyńskim (strzał głową) po bardzo dobrym dośrodkowaniu Krzyśka Szalatego z rzutu rożnego. W 17' wszystko wróciło już do normy. Na 2:1 gola strzelił Oliwier Niklas. W pierwszej połowie wynik podwyższył jeszcze Filip Olejniczak.
W drugiej części spotkania po jednej bramce dołożyli Igor (strzał z przed pola karnego po podaniu Michała Gorczyńskiego) i Oliwier (bezpośrednio z rzutu wolnego). Rezultat spotkania ustalił zawodnik Lidera Swarzędz w 41 minucie na 5:2.

MKS Mieszko Gniezno 5:2 (3:1) Lider Swarzędz
12' 0:1
15' 1:1 Igor Drzażdzyński (Krzysiek Szalaty) głową po rzucie rożnym
17' 2:1 Oliwier Niklas
21' 3:1 Filip Olejniczak (Oliwier Niklas)
38' 4:1 Igor Drzażdzyński (Michał Gorczyński)
40' 5:1 Oliwier Niklas bezpośrednio z wolnego
41' 5:2

Zagrali:
Drzażdzyński Igor (kapitan), Frankowski Mikołaj (bramkarz), Gorczyński Michał, Gramza Oliwier, Grzeszczak Igor, Kędziora Damian, Komisarek Mikołaj (bramkarz), Kośmicki Karol, Krupa Mateusz, Matuszak Alex, Niklas Oliwier, Nowakowski Dawid, Olejniczak Filip, Rewers Oliwier, Sekulski Mikołaj, Szalaty Krzysztof, Światłowski Tomasz, Trzaskawka Gracjan

10 kolejka - 04.11.2018 15:30 Tarnovia Tarnowo Podgórne - MKS Mieszko Gniezno

Zbiórka godzina 13:15 w budynku klubowym. Przychodzimy ubrani w dresy klubowe. Zabieramy stroje meczowe (niebieski koszulki, białe spodenki, białe getry Mieszko). Pamiętamy o ochraniaczach i legitymacji szkolnej!